Skip to Content

Nasza oferta - Możliwości systemu

System Wirtualne Osiedle to innowacyjny program do administrowania osiedli online.

 

 

widok głowny

 

Program przeznaczony jest w głównej mierze dla Wspólnot i Spółdzielini Mieszkaniowych w celach rozliczeniowych mieszkańców bądź najemców. System został oparty o współczesne potrzeby komunikacji drogą internetową. Teraz zarządzanie osiedlem może odbywać się 24h na dobę niezależnie od miejsca.

System ułatwia drogę komunikacji między mieszkańcem,a administratorem.

Mieszkancy mają dostęp do swoich danych bez konieczności kontaktu z administratorem: widoczne są salda, ogłoszenia, naliczenia, pomiary.

Możliwość głosowania przez internet podniesie frekwencje i zapobiegnie pomyłkom, możliwość wprowadzania odczytów liczników przez mieszkańców zapobiegnie stracie czasu zarządców na umawianie się z lokatorami na odczyt, a także zaoszczędzi pieniądze na wynajem pośredników. Dane osiedli są zabezpieczone protokołami HTTPS. Poprzez codzienna kopie zapasowa na dwóch serwerach, a także możliwość eksportu danych na swój komputer zapobiegniemy utracie danych.

 

 

Główne zalety programu to :

 

 

  naliczanie zaliczek i rozliczanie ich z faktycznie poniesionych kosztów

podsumowanie

 

 

  ewidencja mieszkańców

ewidencja mozliwosci

 

 

  Ogłoszenia

ogłoszenia mozliwosci

 

  głosowania online

glosowania

 

  automatyczne wczytywanie wyciagów

bank

 

  uproszczona księgowość

 

kontrahoo

 

  możliwość dostosowania wydruków zestawień i rozliczeń do swoich potrzeb

 

lista pomiarow

 

kontakt sms oraz e-mail z mieszkańcami

sms

 

Zdalny odczyt liczników

Dzięki urządzeniu do zdalnego odczytu liczników system daje możliwość zdalnego odczytu liczników. Dane o bierzące informacje o zużyciu mediów trafiają bvezpośrednio do systemu.

Urządzenie do zdalnego odczytu pozwala na zbieranie danych z przewodowo połączonych ze sobą liczników M-Bus zapewnia szybki i niezawodny zdalny odczyt liczników. Oparta na połączeniach przewodowych sieć M-Bus idealnie nadaje się do stosowania w budynkach wielorodzinnych, w których liczniki rozmieszczone są względnie blisko siebie. Sieć M-Bus wymaga minimalnej konserwacji i odczytywać liczniki z dużą prędkością. Wybór systemu przewodowego zapewnia optymalną żywotność baterii liczników nawet przy częstych odczytach danych. To wszystko umożliwia nie tylko szybką i niezawodną obsługę sieci, ale też elastyczność i pewność, że system będzie spełniał wymagania użytkownika również w przyszłości.

Webservice API 

System udostępnia Webservice (API) dzięki któremu można integrować nalicznie opłat, udostępniać dane zewnętrznym systemom

Wydruki masowe

Możłiwosć wydrukowania dowlnie spersonalizowanego dokumentu dla mieszkańców, zawierające dane rozliczeniowe, lub informacje dostępny za pomocą kilku kliknięć. 

Dołącznie plików jako załączników

Pliki zawierające skany, dokumenty lub obrazy mogą być dołącznae do mieszkańcóœ, kontrahentów i faktur. Umożłiwa to łatwe przechowywanie dodatkowych informacji w kontekście sustemu zarządzania nieruchomością. 

Aplikacja mobilana dla administratora 

Łatwe ewidencjonowanie liczników dzięki aplikacji na system Android z dostępem do danych z mieszkańców. Rozpoznawanie liczników za pomocą QR, szybka identyfikacja i wprowadznei odczytów. 

Import dancyh 

Importując dane w foramcie Excel lub CSV system umożliwia szybkie wprowadzenie danych z innych systemów. Wprowadzenie danych mieszkańców, pomieszczeń i zaliczek jest szybkie i łatwe.

Eksport danych do plików tekstowych (CSV)

Dane zgromadzone w systmie WirtulaneOsiedle dzięki modułowi eksportu można w całości przenieść do formatu tekstowgo, kótry pozwala na ich przechowywanie w formie archiwum lub obróbkę w zewnętrznych systemach. 

Punkt przywracania

Moduł tworzenia punktu przrywracania daje możliwość sopiowania danych i ustawień całego systemu i oznaczenia tej kopii jako punkt przywracania. Można w każdej chwiili przywrócić system wraz zdanycmi i ustawienaimi do zapisanego wcześniej stanu.

Wysyłanie zapytań ofertowych do usługodawców

Moduł pozwala na wyszukanie potencjalnych oferentów, skomponowanie zapuyania ofertowego i jego wysyłkę do grupu wyszukanych firm. Dzięki temu rozwiązaniu szybko można w szybki sposób otrzymać oferty do porównania i wybrać najbardziej odpowiednią.Skontaktuj się z nami
883 903 093
* koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora

Nasza usługa

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WL na lata 2007-2013 UNIA EUROPEJSKA
EUROPEJSKI FUNDUSZ
ROZWOJU REGIONALNEGO