Skip to Content

Dla administratorów

blok

Lista mieszkańców przedstawiona w bardzo jasny i czytelny sposób. Pozwala to administratorowi w każdej chwili przejrzeć kartę mieszkańca. Na karcie mieszkańca znajdują się między innymi: saldo, naliczenia, dane kontaktowe, liczniki, głosowania, e-maile, sms-y. Takie rozwiązanie jest skuteczne zwłaszcza podczas prowadzenia rozmowy z mieszkańcem. Za pomocą paru kliknięć można dostać się do interesujących nas danych.

Dzięki strefie mieszkańca administrator może wyjaśniać wątpliwości z mieszkańcem, wcale się z nim nie spotykając. Dzięki naszemu portalowi administrator i mieszkaniec w tym samym momencie widzą te same dane.

O dawna wiadomo, że dobra komunikacja jest podstawą dobrze działającej firmy. Dzięki możliwości wysyłania grupowych i indywidualnych e-maili i smsów, administrator może informować mieszkańców na przykład o zbliżającym się terminie płatności czy o planowanych remontach mogących utrudnić funkcjonowanie mieszkańcom.

Głosowania są przeprowadzane w sposób elektroniczny. Każdy mieszkaniec dostaje na swojego maila elektroniczną kartę do głosowania, na której musi tylko kliknąć wybraną opcję. Mieszkaniec nie musi się nigdzie logować wystarczy, że odbierze maila. Takie podejście znacznie zwiększa frekwencję podczas głosowań nawet do 95%.

Prowadzanie ewidencji liczników w Wirtualnym Osiedlu sprawia, że automatycznie każdy mieszkaniec będzie mógł obejrzeć swoje pomiary, a księgowi będą mogli dokonać w prosty sposób rozliczeń.

Jedna baza danych dla administracji, księgowych i mieszkańców. Niee ma potrzeby synchronizacji i aktualizacji danych udostępnainych mieszkańcom. 

 

Dzięki urządzeniu do zdalnego odczytu liczników system daje możliwość zdalnego odczytu liczników. Dane o bierzące informacje o zużyciu mediów trafiają bvezpośrednio do systemu.

Webservice API 

System udostępnia Webservice (API) dzięki któremu można integrować nalicznie opłat, udostępniać dane zewnętrznym systemom 

Wydruki masowe

Możłiwosć wydrukowania dowlnie spersonalizowanego dokumentu dla mieszkańców, zawierające dane rozliczeniowe, lub informacje dostępny za pomocą kilku kliknięć. 

Dołączniae plików jako załączników

Pliki zawierające skany, dokumenty lub obrazy mogą być dołącznae do mieszkańcóœ, kontrahentów i faktur. Umożłiwa to łatwe przechowywanie dodatkowych informacji w kontekście sustemu zarządzania nieruchomością. 

Aplikacja mobilana dla administratora 

Łatwe ewidencjonowanie liczników dzięki aplikacji na system Android z dostępem do danych z mieszkańców. Rozpoznawanie liczników za pomocą QR, szybka identyfikacja i wprowadznei odczytów. 

Import dancyh 

Importując dane w foramcie Excel lub CSV system umożliwia szybkie wprowadzenie danych z innych systemów. Wprowadzenie danych mieszkańców, pomieszczeń i zaliczek jest szybkie i łatwe.

Eksport danych do plików tekstowych (CSV)

Dane zgromadzone w systmie WirtulaneOsiedle dzięki modułowi eksportu można w całości przenieść do formatu tekstowgo, kótry pozwala na ich przechowywanie w formie archiwum lub obróbkę w zewnętrznych systemach. 

Punkt przywracania

Moduł tworzenia punktu przrywracania daje możliwość sopiowania danych i ustawień całego systemu i oznaczenia tej kopii jako punkt przywracania. Można w każdej chwiili przywrócić system wraz zdanycmi i ustawienaimi do zapisanego wcześniej stanu.

Wysyłanie zapytań ofertowych do usługodawców

Moduł pozwala na wyszukanie potencjalnych oferentów, skomponowanie zapuyania ofertowego i jego wysyłkę do grupu wyszukanych firm. Dzięki temu rozwiązaniu szybko można w szybki sposób otrzymać oferty do porównania i wybrać najbardziej odpowiednią.Skontaktuj się z nami
883 903 093
* koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora

Nasza usługa

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WL na lata 2007-2013 UNIA EUROPEJSKA
EUROPEJSKI FUNDUSZ
ROZWOJU REGIONALNEGO