Skip to Content

Dla księgowości

pieniadze

          System integruje się z każdym programem bankowym. Integracja polega na odczytywaniu danych z dostarczonych cyfrowych wyciągów. Wirtualne Osiedle współpracuje z subkontami oraz potrafi odpowiednio zaksięgować je po tytule. Wówczas zmniejszamy koszt utrzymywania subkont do jednego konta.System posiada także dodatkową funkcje blokującą przypadkowe dublowanie danych z wyciągu.

Wirtualne Osiedle może automatycznie powiadamiać mieszkańców o zmianie wielkości salda mieszkańca. Poprawi to zadowolenie mieszkańca. Dodatkowo każdy mieszkaniec może zalogować się na swoje konto i spokojnie przeanalizować naliczenia i wpłaty. Ograniczy to znaczną część pytań typu "ile mam w tym miesiącu zapłacić i dlaczego ? ".

Naliczanie odsetek za pomocą "Jednego kliknięcia", wyciągi w formie PDF, generowanie na żądanie. Zawsze dostępne są aktualne dane. Dzięki dostępowi do aktualnych sald, administrator może skuteczniej przeciwdziałać nieterminowym płatnościom. Znaczna część nieterminowych płatności jest spowodowana zwykłym zapominieniem. Wirtualne Osiedle udostępnia możliwość hurtowego przesłania e-maili informujących mieszkańców o ich saldach.

Dzięki nowoczesnemu podejściu klient-serwer dostęp do systemu jest bardzo prosty. Wystarczy posiadać komputer z przeglądarką internetową (nie musi być to MS Windows), aby zalogować się do Wirtualnego Osiedla. Firma księgowa nie musi dbać o zabezpieczenia przed utratą danych. Awaria komputera nie powoduje przerwy w pracy księgowego, wystarczy zmienić komputer i ponownie się zalogować. Miejscem pracy nie musi być biuro w określonych godzinach, ale może być to dowolna lokalizacja.

Dyski twarde posiadają swoją wytrzymałość i prędzej, czy później ulegną awarii. Korzystajac z  Wirtualnego Osiedla nie musisz się tym przejmować. Automatyczne robienie kopii zapasowych gwarantuje 100% bezpieczeństwa danych. Poufność danych jest gwarantowana dzięki szyfrowanemu połączeniu.Skontaktuj się z nami
883 903 093
* koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora

Nasza usługa

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WL na lata 2007-2013 UNIA EUROPEJSKA
EUROPEJSKI FUNDUSZ
ROZWOJU REGIONALNEGO